10 tipů na radostný červen

Divka

10 tipů na radostný červen

Červen začal mezinárodním dnem dětí. Trochu jsme se inspirovali a připravili 10 tipů, co v červnu podniknout!

1. Připravte dětem bojovou hru, uspořádejte polštářovou válku, udělejte zmrzlinové hody nebo vymyslete jiný nevšední zážitek. Dětská radost je nakažlivá. Nemáte svoje děti? Půjčte si sousedovic.

2. Když jsme u těch dětí. Kdy jste naposledy řekli prarodičům a rodičům, že je máte rádi? Neodkládejte to.  Dokud máte tu příležitost!

3. Rozhlížejte se. Poslouchejte zpěv ptáků. Čichejte ke květeně. Příroda je v maximální rozpuku. Na alergii si vezmete prášek, no a co.

4. Vyrazte na koncert nebo večírek, zpívejte a tancujte až do rána a vracejte se nočním městem za rozbřesku a zpěvu ptáků.

5. Kupte někomu malý dárek. Jen tak. Je jedno, jestli partnerovi, kolegyni v práci nebo náhodnému kolemjdoucímu. Udělejte jeho den nevšední.

6. Vezměte si ven deku a pozorujte hvězdy. Pro jistotu si připravte seznam přání.

7. Zasejte semínka a sledujte, jak rostlinky klíčí. Je jen málo více fascinujících a zábavných věcí, než probouzející se život.

8. Zbavte se předsudků a konvencí, že se něco nehodí. Dovádějte jako děti. Vystupte ze stereotypu, vymyslete něco bláznivého a udělejte to.

9. Nachytejte někoho při něčem dobrém a pochvalte ho. Za dobrou radu, pomoc nebo třeba jen úsměv. A nezapomeňte pochválit taky sebe.

10. Je červen, tak se červenejte. Podle vědeckých průzkumů je to podvědomý vzkaz druhému pohlaví, že jste zdraví.

Máte nějaký další tip, jak si červen užít? Napište nám ho do komentářů!

Autor článkuJana Kamínková

Komentáře

Komentování uzamčeno.