JAK NA OSOBNÍ VYROVNANOST

JAK NA OSOBNÍ VYROVNANOST

JAK NA OSOBNÍ VYROVNANOST

Cítíte se vyrovnaní? Sami se sebou? V naplňování svých představ o životě? V komunikaci s druhými? Mnohdy si v životě ani neuvědomujeme, jak často se chováme ne podle sebe, ale podle představ druhých nebo přesněji představ druhých o nás. Vyzkoušejte si, jak to máte vy. Jak moc jste sami sebou a jak moc jste ovladatelní.

Dotýká se vás, když vás někdo nazve slabochem? Hysterkou? Hlupákem? Nebo prostě libovolnou nálepkou, se kterou máte spojené negativní pocity? Máte pocit, že mu to hned musíte vyvrátit, že „to teda nejste“? A co kdyby si na vás už nikdo s žádnými nálepkami nepřišel a vy byste mohli reagovat s naprostým klidem?

Už od raného dětství nám rodiče vštěpují, že nesmíme zlobit, být nepořádní, když se nerozdělíme s kamarádem, jsme sobci, a když doneseme pětku, nic z nás nebude. Pokračujeme v pubertě i v práci a vytvoříme si velkou řádku škatulek, čím vším být nechceme. Těmto negativním sebeobrazům říkáme v terminologii našeho kurzu „stíny“.

A tyhle stíny nám pak kradou v životě osobní vyrovnanost a velké množství energie. Když bude naším stínem „ulejvač,“ tak kdykoli by si mohl někdo pomyslet, že se ulíváme, budeme se moci přetrhnout, abychom mu to vyvrátili. (Přitom si to ani ve skutečnosti myslet nemusí! Jen my se domníváme, že by mohl…) Vzhledem k tomu, že stínů má každý pravděpodobně desítky, stojí nás jejich vyvracení opravdu hodně úsilí a času. Silnou zbraní v rukou protivníka jsou stíny i v komunikaci. Pokud nás někdo naším stínem nazve, tne do živého a vyvolá hodně emocí.

V kurzu vás naučíme metodu, jak tyto stíny zpracovat, pochopit a přijmout. Tak, aby se vás už nedotýkaly. Vy se nenechali žádným označením vytočit a mohli jste se v každé situaci s klidem a vyrovnaností rozhodnout, jak se zachováte. Budete hledat cestu k sobě samým, abyste žili v souladu se svými skutečnými přáními a svým vnitřním přesvědčením.

Pokud chcete pochopit, proč své stíny vůbec máte, a zažít pocit svobody a spokojenosti se sebou takoví, jací jste, pak je tento seminář právě pro vás.

Co se na semináři naučíte?

– pochopíte, co jsou to stíny a jak vás v životě ovlivňují,
– zjistíte, jak své stíny najít, několik jich pojmenujete už v rámci semináře,
– naučíte se metodu, jak stíny zpracovat, pochopit a přijmout,
– pochopíte, jak pomocí přijetí svých stínů najít vnitřní vyrovnanost,
– zjistíte, co doopravdy chcete vy a co děláte jen kvůli okolí,
– zbavíte se nutnosti rozhodovat se podle představ druhých,
– naučíte se přijmout sebe takové, jací jste.

Kdo seminář vede?

Reference na kurzy lektora

Termíny, místa konání a cena semináře

Datum Čas Místo Cena
plánujeme nový termín 18:00 – 21:00 hodin CENTRUM METIS CONSULT, Klimentská 50, Praha 1 (mapa) cena při včasné rezervaci do 13.10. a platbě převodem 599,- Kč/ bežná cena 799,- Kč

Máte zájem zúčastnit se semináře, ale nevyhovují Vám termíny? Vyplňte přihlášku níže a jako termín vyberte „Chci být informován o dalších termínech“. Zašleme Vám upozornění o dalších datech konání semináře.

Přihláška

Odesláním formuláře vyjadřujete souhlas s obchodními podmínkami.
Potvrzení rezervace a platební údaje Vám zašleme během krátké doby po odeslání objednávky.