CESTA ZA SNEM

CESTA ZA SNEM

CESTA ZA SNEM

Je vašim cílem rozjet svoje podnikání? Naučit se jazyk? Odjet někam na dovolenou? Nebo jen trávit více času s rodinou? Podle výzkumu agentury IPSOS si zcela splní svá přání jen necelá pětina Čechů. Je možné udělat něco pro to, abyste patřili mezi ně?

Možná máte nějaký sen zavřený už roky v šuplíku. Možná už jste i leccos podnikli, jenže po pár dnech nebo týdnech vás opakovaně přešla motivace nebo jste se nechali odradit. A nebo třeba ani přesně definované přání nemáte, jenom víte, že chcete změnu.

Neznáme žádné kouzlo na plnění snů, ale můžeme vám nabídnout spolupráci kouče, který půjde v 8 setkáních po celkem 10 týdnů s vámi. A s ním ještě skupina stejně naladěných lidí, řešící obdobné otázky.

A ještě vám něco prozradíme. Lektor Jirka Jirásek měl být původně programátorem CNC strojů. Jenže zjistil, že ho to nenaplňuje a šel svou cestou. Dnes je úspěšný lektor a kouč obchodníků, manažerů i podnikatelů. On sám nikdy nepřestal snít a hledat cesty.

Jak vám ve splnění vašich snů a cílů může pomoci náš rozvojový program?

  • Budete mít k dispozici know how profesionála. Jirka Jirásek je profesionální kouč, který vede jednotlivce i manažery firem k jejich cíli. Poradí vám, jak si stanovit cíl, jak vytvořit plán. Ale i jak se na cíl myšlenkově naladit nebo pracovat s vnitřními pochybnostmi.
  • Setkáme se celkem 8x, kdy budeme postupně řešit jednotlivé kroky na cestě za snem. A rovnou je zkoušet v praxi! Každý krok můžete konzultovat s koučem.
  • Každý týden můžete svoje pokroky, ale i otázky nebo problémy, na které jste narazili, sdílet se skupinou lidí, kteří procházejí něčím podobným.
  • Program trvá s přestávkou 10 týdnů. Účast v programu vám pomůže udržet pozornost na vašem záměru. Nenechat se odradit. Neodpadnout po pár týdnech. Najít cestu, když nebudete vědět, jak dál.
  • V neposlední řadě je účast v programu dobrým způsobem sebepoznání. Jaké jsou vaše silné stránky a co vám v dosahování cílů brání?

Jak to bude probíhat?

  • Sejdeme se celkem 8x. V sedmi po sobě jdoucích pondělcích od 2.5. do 13.6. Následně bude 1 týden pauza pro další samostatnou činnost a poslední setkání bude 27.6.
  • Na každém setkání probereme jedno téma související s plněním snu a dosahováním cílů. Každý krok si vyzkoušíme i prakticky a můžete ho konzultovat s koučem nebo ostatními účastníky.
  • Přibližně na 2. nebo 3. setkání si vyberete svůj cíl, na kterém budete pak po následující setkání pracovat. Cíl by měl být spíše krátkodobý, abyste za dobu programu viděli reálný posun na cestě.
  • Cílem je naučit se princip, abyste pak mohli obdobný postup využít i u dalších vašich snů a přání.

Kurz otevřeme při minimálním počtu 6 zájemců.

Chcete si vyzkoušet, že je tento rozvojový program pro vás?

Chcete si ověřit, že vám kouč Jirka Jirásek „sedne“  a má vám co nabídnout? Přijďte na jednotlivou přednášku Sny, vize a cíle v mém životě a napište do poznámky v registraci „Cesta za snem“. Pokud pak nastoupíte do tohoto programu, odečteme vám cenu za tuto přednášku z kurzovného.

Kdo cestu za snem vede?

Reference lektora

Ohlas na minulou Jirkovu přednášku

foto z kurzu Sny, vize a cile v mem zivoteVčerejší přednáška Sny, vize a cíle v mém životě

 

 

Termíny, místa konání a cena programu

Datum Čas Místo Cena
plánujeme nový termín 18:30 – 20:00 hodin CENTRUM METIS CONSULT, Klimentská 50, Praha 1 (mapa) 2500,-Kč – platí pro platbu převodem/ 2800,- Kč platba na místě

Máte zájem zúčastnit se programu, ale nevyhovují Vám termíny? Vyplňte přihlášku níže a jako termín vyberte „Chci být informován o dalších termínech“. Zašleme Vám upozornění o dalších datech konání programu.

Přihláška

Odesláním formuláře vyjadřujete souhlas s obchodními podmínkami.
Potvrzení rezervace a platební údaje Vám zašleme během krátké doby po odeslání objednávky.