SNY, VIZE A CÍLE V MÉM ŽIVOTĚ

SNY, VIZE A CÍLE V MÉM ŽIVOTĚ

SNY, VIZE A CÍLE V MÉM ŽIVOTĚ

Proč se v životě sny někomu plní a někomu ne?

Všichni občas o něčem sníme. A všichni si samozřejmě přejeme, aby se naše sny staly skutečností. Ale proč se to někomu daří a někomu ne? Co dělají ostatní jinak, že jsou ve svém životě šťastní? A o čem vlastně sním já? Mám vůbec nějakou vizi? A proč bych ji vlastně měl mít? A když už ji budu mít, jak ji naplním? Proč si stanovovat cíle a jak jich dosáhnout?

Není to trochu moc otázek najednou? Je. Ale jsou to důležité otázky. Právě ony totiž stojí na počátku změn, které vás mohou posunout o pořádný kus dál.

Naučte se chápat důležitost životních snů a cílů

Možná vám aktuálně v životě chybí vnitřní spokojenost a radost ze života. Možná stále jen pracujete a nezbývá vám čas na rodinu. Přitom si možná vůbec nejste jistí, zda práci, kterou děláte, opravdu chcete dělat. Možná by vás bavilo úplně něco jiného. Možná byste chtěli v životě něco změnit, ale vůbec nevíte, kde začít. Možná jste kdysi měli svůj sen, ale dávno jste ho zavřeli do šuplíku.

Sny, vize a cíle jsou daleko důležitější, než si myslíte. Psychologové, filozofové a koučové se shodují na tom, že právě ony jsou klíčem ke šťastnému a naplněnému životu. Ale aby tomu tak bylo, nestačí jenom snít. Je třeba si své cíle pevně stanovit a na jejich dosažení začít pracovat. Jakmile totiž budete mít jasno v tom, co opravdu chcete, budete mnohem lépe hledat cesty, jak toho dosáhnout.

Co se na přednášce naučíte?

– pochopíte, proč si stanovovat životní cíle,
– pomocí interaktivních technik zjistíte, co opravdu chcete,
– naučíte se, jak cíle formulovat,
– vyzkoušíte si, jak s cíli dále pracovat, co dělat pro jejich naplnění,
– získáte základy sebekoučování, abyste na úspěšném naplnění cílů dokázali pracovat po ukončení semináře samostatně.

Kdo přednášku vede?

Reference lektora

 

Ohlas na minulou přednášku

foto z kurzu Sny, vize a cile v mem zivoteVčerejší přednáška Sny, vize a cíle v mém životě

 

Termíny, místa konání a cena přednášky

Datum Čas Místo Cena
plánujeme další termín 18:00 – 20:00 hodin Paper Hub, Dělnická 43, Praha 7 (mapa) KAPACITA JE OBSAZENA, JIŽ SE NELZE REGISTROVAT

Máte zájem zúčastnit se přednášky, ale nevyhovují Vám termíny? Vyplňte přihlášku níže a jako termín vyberte „Chci být informován o dalších termínech“. Zašleme Vám upozornění o dalších datech konání přednášky.

Přihláška

Odesláním formuláře vyjadřujete souhlas s obchodními podmínkami.
Potvrzení rezervace a platební údaje Vám zašleme během krátké doby po odeslání objednávky.