ÚKLID ŽIVOTA A DALŠÍ CESTA

ÚKLID ŽIVOTA A DALŠÍ CESTA

ÚKLID ŽIVOTA A DALŠÍ CESTA

Nevím, jak muže, ale ženy většinou jednou za čas popadne tak zvaný „velký úklid“. To se pak vysává prach za postelí a na skříních, umývají se lustry nebo se dělá pořádek v šatníku a vyřazuje nenošené oblečení. Málokdo si ale najde čas, aby se zastavil a udělal si takový úklid i v životě. Zaměřil pozornost do míst, kam se běžně nedívá, vytřídil nepotřebné a udělal místo pro nové.

Jednou za čas je takový úklid to nejlepší, co pro sebe můžeme udělat. Například když cítíme, že potřebujeme nějakou změnu. Máme nějaký cíl nebo svou představu o životě, která se nám ale nedaří naplnit nebo nemůžeme sebrat odvahu s ní vůbec začít. Nebo třeba dosáhneme určitě životní etapy a teď přemýšlíme, co dál. To všechno jsou momenty, kdy je dobré se zastavit. Položit si ty správné otázky. Najít směr. A motivaci. Svoje vnitřní zdroje pro další cestu. A právě v tom bychom vám rádi byli průvodcem.

Asi všichni bychom si přáli prožít spokojený život.  Představa o něm je ale pro každého jiná. Mezi nejčastější oblasti důležité pro naplněný život se uvádí dobré zdraví, vztahy, práce a peníze. Co ale patří do šťastného života právě pro vás? Tuto otázku si položíme taky společně s účastníky a vybereme oblasti, které jsou zásadní a taky ty, ve kterých budou cítit problém nebo chtít něco změnit.

Cílem pak bude uvědomit si, jak na tom právě jsme, kde bychom chtěli být a hlavně najít své vnitřní zdroje k tomu, jak se tam dostat. Získat sebejistotu ve svém životě. Naučit se pracovat sámi se sebou tak, abychom mohli naplňovat své životní potřeby. Získat směr a vnitřní sílu se jím vydat.

Aby po ÚKLIDu zůstal KLID. A dobrá mapa a spousta elánu pro další cestu.

Skupinu otevíráme pro minimálně 5 účastníků.

Pro koho je program určený?

– pro každého, kdo se chce podívat na svůj život z nadhledu,
– pro ty, kteří cítí, že potřebují změnu, nebo mají pocit, že „uvízli na mrtvém bodě,“ jsou vnitřně nespokojeni a neví přesně, co změnit,
– pro ty, kteří jsou na rozcestí a hledají, kudy dál,
– pro ty, kteří procházejí nějakými životními „mezníky“ – v partnerském životě, rodičovství, kariéře apod. a chtějí získat větší stabilitu,
– pro všechny, kteří chtějí najít své vnitřní zdroje, sebejistotu v životě a sílu svůj život aktivně tvořit.

Jak bude program probíhat?

– program je rozdělen celkem do 6 setkání,
– na prvním setkání představíme náplň a vybereme témata, která jsou pro účastníky nejpodstatnější,
– na každém dalším setkání budeme s terapeutem a koučem Ivanem Oleničem hledat odpovědi na otázky, váš směr, možnosti, motivaci, vnitřní zdroje,
– sami si vyberete, kolik chcete sdílet s ostatními. Nemusíte vyprávět nic z osobního života, a pokud si to budete přát, nemusíte vystupovat ani pod svým jménem.

V čem vám tento rozvojový program pomůže?

– podíváte se na svůj život z nadhledu,
– zhodnotíte, kam jste za svůj život doposud došli, a budete hledat, kam se chcete dále vydat,
– budete hledat možnosti a řešení, která vám vyhovují a jsou vhodná právě pro vás,
– získáte větší sebejistotu v životě, uvědomíte si své vlastní možnosti,
– naučíte se pracovat sami se sebou, naplňovat své životní potřeby.

Kdo cestu vede?

Reference na kurzy lektora

Termíny, místa konání a cena semináře

Datum Čas Místo Cena
plánujeme nový termín 18:00 – 20:00 hodin U Akademie 9, Praha 7 (mapa) SLEVA 200 Kč při platbě převodem 2000,- Kč/ bežná cena 2200,- Kč

Máte zájem zúčastnit se semináře, ale nevyhovují Vám termíny? Vyplňte přihlášku níže a jako termín vyberte „Chci být informován o dalších termínech“. Zašleme Vám upozornění o dalších datech konání semináře.

Přihláška

Odesláním formuláře vyjadřujete souhlas s obchodními podmínkami.
Potvrzení rezervace a platební údaje Vám zašleme během krátké doby po odeslání objednávky.