MGR. JANA HANZLOVÁ

MGR. JANA HANZLOVÁ

Jana Kaminkova
  • Role :
  • Website :
  • Experience :
  • Specialist in :

Jsem nadšenec do osobního rozvoje, pozorovatel vlastního života, snažím se přemýšlet nad tím, proč jsou věci tak, jak jsou, a poučit se z vlastních chyb.

Studovala jsem sociologii a ekonomii na Univerzitě Karlově, ale už v rámci studia jsem zjistila, že je můj zájem asi tak o 2 patra výš, tj. na katedře andragogiky. Tam jsem absolvovala i své volitelné předměty.

V rámci studia jsem začala pracovat v jazykové škole, kde jsem pochopila, jakou mi přináší radost moci se spolupodílet na tom, že se někdo rozvíjí. Těšilo mě organizovat kurzy s co nejlepšími lektory, hlídat kvalitu výuky, aby účastníci odcházeli spokojení a naučili se co nejvíce.

Proto v oboru vzdělávání pracuji už přes 11 let. Převážně v různých vzdělávacích společnostech jako konzultant pro klienty, osoba zodpovědná za výběr nových lektorů, realizovala jsem taky vzdělávací projekty z Evropských fondů a krátkou dobu pracovala v interním HR jako specialista vzdělávání.

A protože mě baví vzdělávání ve všech podobách, spolupodílím se taky jako editor na popularizačně-vědeckém pořadu Laboratoř v Českém rozhlase. Dva vědci tam diskutují nad vědeckými novinkami se dvěma herci. Takže se člověk přiučí něčemu novému, i se u toho zasměje.

Prošla jsem partnerskou terapií i koučinkem a uvědomila si, jak velký efekt na můj život měly. Jak moc jsem se změnila a o kolik je teď můj život lepší. Od té doby jsem taky nadšený propagátor osobního rozvoje a snažím se všechny motivovat k tomu, aby nad svým životem přemýšleli. Přišli na to, co je brzdí ve štěstí, a dokázali to změnit. Proto jsem založila i centrum YOUR WAY. Protože nikdy není pozdě na to začít žít radostný a naplněný život.

Moje články

seznam prani10 kroků ke splnění vašich snů

 

 

cedule endPustit za své hranice

 

 

cokolada v ustechPo čem ženy touží

 

 

klaunManipulovat či nemanipulovat? Toť otázka!

 

 

Prace na pocitaciNerušit, pracuju! Žít budu potom

 

 

Divka10 tipů na radostný červen

 

 

blog_1Jak se (ne)hádat aneb zlaté pravidlo komunikace