JIŘÍ JIRÁSEK

JIŘÍ JIRÁSEK

Jiří Jirásek
  • Role : lektor, kouč
  • Website :
  • Experience :
  • Specialist in :

Jiří Jirásek působí jako kouč, konzultant a lektor. Před více než 20 roky začal aktivně obchodovat. Jako obchodník se angažoval jak v ryze českých, tak i nadnárodních společnostech. Získával zkušenosti a dovednosti v komunikaci se zákazníky při prodeji produktů a služeb. Později vedl menší obchodní a nákupní týmy a malou společnost. Získával zkušenosti a dovednosti ve vedení lidí. Vybíral si spolupracovníky do týmu, trénoval a koučoval je v terénu.

Nabyté zkušenosti a dovednosti využil jako poradce a konzultant v oblasti systémového řízení, kde také získal první zkušenosti s trénováním a koučováním managementu.

Od roku 2008 pracuje jako mentor, kouč, trenér s jednotlivci a týmy. Tréninky, koučink či poradenství realizoval v několika desítkách společností různých oborů podnikání. Získané profesní a životní zkušenosti využívá při osobním koučinku. Ctí jedinečnost každého člověka, jeho situace a cestu, která je pro něj ta pravá.

Co o Jirkovi říkají kolegové?

Jirka je neuvěřitelně pozitivní a optimistický člověk, prostě vás nakazí dobrou náladou.

Jirkovy kurzy

cesta_4Sny, vize a cíle v mém životě

 

 

jdu du tohoCesta za snem

 

 

 

Jirkovy články

home officeHome office a efektivita. Jde to dohromady?

 

 

 

Oblasti specializace v koučinku

Koučink při zahájení podnikání/v podnikání
Koučink v oblasti řízení firmy
Koučink v oblasti práce s lidmi ve firemním prostředí
Koučink v oblasti manažerských dovedností/vedení týmu
Koučink pro zvýšení profesní výkonnosti a efektivity

Místo konzultace

Praha, mimo Prahu účtována doprava 6 kč/km

Cena

Cena se liší pole typu zakázky (zda se jedná o osobní či byznys koučink) či délky spolupráce. Ozvěte se nám a rádi vám zpracujeme nabídku přímo pro vás.

Reference

Jiří realizoval firemní kurzy, koučink či poradenství např. pro následující firemní klienty:

Accenture, ACCOM, Citroën, ČSÚ, DACHSER, Deceuninck, DHL, DPD, DuPont, EMOS, HASIT, Hyundai, FCC PS, FederalCars, GFI, Intersnack, J.J.Darboven, Kavalierglass, Kofola, Kraft Foods, Lafarge, LASSELSBERGER, MADE, MAFRA, MASPEX, Mary Kay, Moser, OKD, ORESI, PERI, Pharmos, PrametTools, RE/MAX, SCONTO Nábytek, Suzuki, ŠKODA JS, TA Triumph – Adler, WIFCOM, ZVL Žilina.