MARTIN ZBRÁNEK

MARTIN ZBRÁNEK

Martin Zbránek
  • Role : lektor, kouč
  • Website :
  • Experience :
  • Specialist in :

Martin Zbránek působí od roku 2002 jako lektor soft skills se specializací na problematiku vedení lidí a interní komunikaci. Ve své činnosti čerpá z desetileté praxe ve vedoucích pozicích v rámci nadnárodních společností, z čehož šest let působil na pozici manažera interního vzdělávání. Zde měl na starosti mimo jiné vedení týmu trenérů, tvorbu a realizaci tréninkových a rozvojových programů pro management společnosti nebo vedení development a assessment center.

Jako akreditovaný profesionální kouč se věnuje také firemnímu koučinku a poradenství. Má za sebou desetiletou zkušenost s individuálním rozvojem manažerů všech úrovní, které připravoval například na převzetí manažerských pozic nebo na vedení týmů zaměstnanců.

Vzdělání a další kvalifikace

Studium ekonomiky a managementu, University of Leadership (Wroclaw), Mediální komunikace, Interní kouč, Akreditovaný profesionální kouč – škola založena na principech koučování Timothy Gallweye a Sira Johna Whitmora.

Co o Martinovi říkají kolegové?

Martin vystupuje velmi profesionálně a distingovaně. Na závěr vás ale odrovná svým nečekaným a naprosto vážně řečeným vtipem…

Martinovy kurzy

manipulaceNenechte se zmanipulovat

 

 

 

Martinovy články

Blog_motivaceO motivaci aneb hledání jednoho procenta

 

 

zena moc praceJak překonat nechuť k práci

 

 

 

Oblasti specializace v koučinku

Pomoc v oblasti nalezení ztraceného sebevědomí
Pomoc s osobní prezentací a projevem na veřejnosti
Koučink při zvládání prokrastinace
Koučink při zahájení podnikání
Koučink v oblasti řízení firmy
Koučink v oblasti manažerských dovedností
Koučink pro zvýšení výkonnosti a efektivity v zaměstnání

Místo konzultace

Praha

Cena

Cena se liší pole typu zakázky (zda se jedná o osobní či byznys koučink) či délky spolupráce. Ozvěte se nám a rádi vám zpracujeme nabídku přímo pro vás.

Reference

Martin realizoval firemní kurzy, koučink či poradenství např. pro následující firemní klienty:

Accenture Central Europe B.V, Aquapalace Praha Čestlice, Aon Benfield, Aon Central and Eastern Europe spol. s r.o., Alpine PRO, Axial s.r.o, Asociace hotelů a restaurací ČR, American Restaurants, s.r.o., C – Copy Centrum Praha, s.r.o, Costa coffee, Česká spořitelna, Diakonie ČCE, Doosan Škoda Power s.r.o, DM Drogerie, Generální finanční ředitelství, Hospodářská komora hl. m. Prahy, Hyperinzerce, ISC Comunicationa.s, Kika Nábytek s.r.o., Městský úřad Doksy, Philips s.r.o, Seznam cz a.s, Telefonica O2, UniCredit Bank Czech.