MGR. MARTIN MLČOCH

MGR. MARTIN MLČOCH

Martin Mlčoch
  • Role : lektor, kouč
  • Website :
  • Experience :
  • Specialist in :

Martin Mlčoch působí od roku 1998 jako nezávislý konzultant, lektor a kouč se širokou praxí jak v individuálním rozvoji, tak v soukromém i veřejném sektoru. Poskytuje poradenství, vzdělávací programy a koučink jednotlivcům i firmám různých oborů a velikostí za účelem zefektivnění firemních procesů, rozvoje manažerů, zvýšení obchodních výsledků, zlepšení vnitrofiremní komunikace či rozvoje osobnostních dovedností a řešení složitých životních situací.

Dříve působil ve vedoucích funkcích Jedličkova ústavu, společnosti Duha pro mentálně postižené občany, založil občanské sdružení Rodičů a přátel postižených dětí Porozumění.

Vystudoval Pedagogickou fakultu Ostravské univerzity, absolvoval také jednoletý výcvik koučování vedený Institutem systemického koučování (Extima.cz) a mnoho dalších kurzů v oblasti rozvoje osobnosti.

Zakládá si na seriózním jednání, důvěře, loajalitě a osobním přístupu ke klientům. Při svém působení v oboru spolupracoval s firmami jako například Siemens, Mironet, ČEZ či Unipetrol.

Co o Martinovi říkají kolegové?

„Never give up! A hlavně si k úkolům nezapomínejte dát termíny!“

Oblasti specializace v koučinku

Koučink v oblasti řízení firmy
Koučink v oblasti manažerských dovedností
Individuální i skupinový koučink obchodníků a obchodních týmů
Koučink pro zvýšení výkonnosti a efektivity v zaměstnání
Koučink pro zlepšení osobní prezentace a projevu na veřejnosti
Koučink při hledání sama sebe
Pomoc při depresi, úzkostech a syndromu vyhoření
Koučink v oblasti zvládání partnerských krizí, nevěry, žárlivosti
Koučink náročných rodičovských problémů a výchovy dětí
Pomoc při integraci osob s mentálním postižením, podpora pro osoby pečující o postižené

Místo konzultace

Praha, mimo Prahu účtována doprava 6 Kč/km

Cena

Cena se liší pole typu zakázky (zda se jedná o osobní či byznys koučink) či délky spolupráce. Ozvěte se nám a rádi vám zpracujeme nabídku přímo pro vás.

Reference

Martin realizoval firemní kurzy, koučink či poradenství např. pro následující firemní klienty:

Česká spořitelna a.s., Panasonic Marketing Europe GmbH., Ostrava Airport a.s., Crocodille ČR, spol. s r.o., Unipetrol, a.s., Česká pošta, s.p., Hamé s.r.o., Mironet, a.s., Gastrogroup, a.s., Krajský úřad Středočeského kraje, Výzkumný a zkušební letecký ústav a.s., ČEZ zákaznické služby, s.r.o., Bossard Czech, Intersnack, a.s., D+G Elektrik spol. s r.o., Čepro a.s., Severočeské doly a.s., Bölhoff, s.r.o., Simplex CZ s.r.o. aj.