MGR. MICHAELA CHARYPAROVÁ

MGR. MICHAELA CHARYPAROVÁ

Michaela Charyparová
  • Role : lektor, krizový intervent
  • Website :
  • Experience :
  • Specialist in :

Po ukončení studií na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy pracovala několik let jako sociální pracovnice v oblasti práce s rodinou a dětmi. Šestým rokem intenzivně školí pomáhající profesionály v sociálních službách a lektoruje pracovníky různých firem v oblasti soft skills. V současné době pracuje nejen jako lektorka, ale také jako krizová interventka a metodička projektů zaměřených na práci s ohroženými dětmi.
Aktuálně si rozšiřuje své vzdělání o studium jednooborové psychologie na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Oborově je jí nejbližší vývojová a sociální psychologie. Věnuje se dlouhodobě problematice psychické deprivace a v rámci svého studia spolupracuje s ústavními zařízeními se specializací na psychodiagnostiku umístěných dětí.

Co o Michaele říkají kolegové?

Míša má svůj úsměv, kterým obdařuje své okolí, na tváři snad přišitý. I když je zamračeno venku, ona se nemračí nikdy!

Oblasti specializace v terapii

Michaela nabízí služby krizové intervence. To znamená, že pracuje s lidmi, kteří nestojí o dlouhodobou terapeutickou práci, ale chtějí si jednorázově (max. počet setkání je 5) promluvit s někým, kdo je může provést aktuální krizovou situací a podpořit je ve chvílích, kdy mají pocit, že sami situaci neustojí a nezvládnou.

Nejčastěji lidé řeší vztahové potíže, zdravotní, ale také osobní vývojové krize, pracovní krize, osobní („mateřský“) syndrom vyhoření apod.

Místo konzultace

Praha

Cena

500 Kč/hod.

Reference

Michaela realizovala firemní kurzy, koučink či poradenství např. pro následující firemní klienty:

AZ Smart, s. r. o, BFZ, o. p. s., Rodinné centrum Milovice, Šafrán dětem, o. p. s., Tutor, s. r. o., Hospodářská komora hlavního města Prahy.