Ukázka psychoterapie

Káva s terapeutkou

kava

Platí pro vás některé z těchto výroků?

 

Něco vás trápí na duši a vy zvažujete návštěvu odborníka, ale ostýcháte se nebo si nejste jisti, jestli by vám to pomohlo.

Nevycházejí vám vztahy a mrzí vás to.

Máte pocit, že si věci ve svém životě neumíte zařídit podle vašich představ, že si neumíte vydobýt své místo ve společnosti.

Máte pocit, že druzí lidé zneužívají vaší dobroty a laskavosti.

Procházíte životem s nízkým sebevědomím a chcete to změnit.

Chcete změnit práci, najít něco, co by vás více naplňovalo, ale nevíte, co by to mělo být.

 

Pak přijďte na „kávu s terapeutkou“ – nezávaznou 30minutovou ukázku psychoterapie.

Ukázka psychoterapie je zejména pro ty, kteří:

  • nikdy nebyli u psychoterapeuta a chtějí vyzkoušet, jaké to je,
  • chtějí se poradit, jak řešit svůj problém,
  • mají pocit, že by jim psychoterapie mohla být k užitku, ale nejsou si jisti,
  • mají tělesné potíže, které už řešili s lékařem, ale nebyla zjištěna žádná nemoc či dysfunkce, příčina potíží je neznámá,
  • sami neřeší žádné zásadní potíže, ale jejich blízcí ano (například děti jsou často nemocné),
  • rádi by na psychoterapii docházeli, ale nevědí, jak si vybrat vhodného psychoterapeuta, jaký směr a zaměření by jim mohlo vyhovovat.

Jak to bude probíhat:

Během 30 minut rozhovoru s terapeutkou získáte jasnější orientaci v tom, zda je psychoterapie to, co v tuto chvíli potřebujete.

V daném čase ve stručnosti řeknete, čím se momentálně zabýváte a co vás trápí. Terapeutka vám bude pokládat doplňující otázky a na závěr vám sdělí, jak to vidí ona. Toto sdělení může mít dvě různé varianty: a) psychoterapii v tuto chvíli podle jejího názoru nepotřebujete, protože vykazujete značné kompetence při zvládání své záležitosti, b) psychoterapie je pro vás vhodná a je velmi pravděpodobné, že vám pomůže a že se budete cítit lépe.

V případě, že vám psychoterapie bude doporučena a vy se rozhodnete ji absolvovat, je možné dále pokračovat přímo s terapeutkou Hanou Zamastilovou nebo vám bude doporučen jiný odborník podle vaší preference.

Termíny, místo konání a cena

Termíny Místo Cena
Již brzy přidáme nové termíny na leden 2017. Ve formuláři níže vyberte variantu „Chci být informován o nových vypsaných termínech“ a pošleme vám je také do emailu. centrum Rybalka, Rybalkova 55, Praha 10 (mapa) 80,- Kč

Kdo ukázku vede?

Hana Zamastilová
HANA ZAMASTILOVÁ
lektor, psychoterapeut

Jak to funguje

Káva s terapeutkou probíhá příjemné místnosti v centru Rybalka, na adrese Rybalkova 55, Praha 10 (mapa).

Délka ukázky terapie je 30 minut. Můžete se poradit ohledně svého problému a zeptat se na všechny podrobnosti k terapii, které vás zajímají.

Cena ukázky je 80 korun. Je to jen symbolická částka, o které víme, že si ji může dovolit každý, ale zároveň ukáže, že to myslíte vážně a máte motivaci se zúčastnit. Pro nás částka pokrývá pouze cenu pronájmu místnosti. Částku zaplatíte v hotovosti na místě.

V registračním formuláři níže si vyberte termín, který vám vyhovuje, vyplňte kontaktní údaje a rezervaci odešlete. Termín vám v krátké době potvrdíme emailem. Může se ve výjimečném případě stát, že si stejný termín objedná někdo před vámi, a proto už nebude volný, za což se omlouváme. Termíny průběžně aktualizujeme, ale je možné že k rezervacím dojde v krátkém čase po sobě.

Pokud máte rezervaci a zjistíte, že se v daném termínu nemůžete zúčastnit, např. z důvodu nemoci, dejte nám to prosím vždy vědět, nejlépe alespoň 24 hodin předem. Neblokujte prosím čas terapeutky, který by mohla věnovat jinému zájemci.

Rezervace termínu

Odesláním formuláře vyjadřujete souhlas s obchodními podmínkami. Potvrzení rezervace a platební údaje Vám zašleme během krátké doby po odeslání objednávky.